2006/2007

Sezon 2006 / 2007 - brak danych z wiosny

Trzecie miejsce w rozgrywkach ligowych.

2006.10.08. VIII Kolejka

Eksperymentalnym składem Zryw odniósł zwycięstwo nad drużyną z Biesiadek 3:1 (1:0). Przeciwnicy nie byli równorzędnym graczem dla zawodników z Wielkiej Wsi, więc nawet w dość dziwnej konfiguracji składowej gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo. Bramki zdobyli M. Kuboń, A. Sumara, P.P. Sumara.

2006.10.01. VII Kolejka

Zwycięstwem Zrywu 0:3 (0:1) zakończyło się wyjazdowe spotkanie w Porębie Spytkowskiej z miejscową drużyną. Napastnicy Zrywu pokazali, że potrafią strzelać bramki (na razie, co piąta dobra sytuacja, czekamy na poprawę). Zwycięstwo zasłużone, choć bramka honorowa gospodarzom się należała. Bramki zdobyli A. Sumara, M. Kuboń, A. Banaś.

2006.09.24. VI Kolejka

Pierwsze dwie bramki zdobył Zryw po dłuższej niemocy strzeleckiej. Co prawda obie ze stałych fragmentów, ale to też bramki. Niemniej jednak te dwie bramki nie wystarczyły do odniesienia zwycięstwa. Zryw przegrał na własnym boisku z Jastrzębiem Łoniowa 3:2 (1:1). Bramki dla gospodarzy strzelili Z. Gacek i M. Kuboń.

2006.09.17. V Kolejka

Mimo niezłej gry w pierwszej połowie i kilku nie wykorzystanych sytuacji Zryw drugą połowę zagrał tragicznie i po katastrofalnych błędach w obronie oraz niestrzelonym rzucie karnym przegrał z Gwoźdźcem 4-0.Co niektórzy zawodnicy powinni się zastanowić czy chce im się dalej grać w piłkę?

2006.09.10. IV Kolejka

Zbyt długa przerwa w rozgrywkach nie wpłynęła dobrze na drużynę Zrywu która przegrała po wyrównanym meczu z Okocimiem 2-1. Bramkę dla Zrywu strzelił A. Sumara. Niepokojące jest to, że zawodnicy nie wypracowywali sobie sytuacji bramkowych, oby w następnych meczach było lepiej.

2006.09.03. III Kolejka

Pauza w rozgrywkach.

2006.09.10. Cd II Kolejki

Komisja gier podokręgu PN w Brzesku w dn. 31.08.06 zatwierdziła walkower na korzyść drużyny Zrywu w meczu z Orłem Stróże.

2006.08.27. II Kolejka

Dzisiejszy wyjazdowy mecz Zrywu z Orłem Stróże nie doszedł do skutku gdyż gospodarze twierdzili że mecz ma się odbyć nie o g.15 jak było w terminarzu tylko o g.17.Sędziowie którzy również przyjechali na g.15 stwierdzili brak drużyny gospodarzy. Decyzję odnośnie meczu podejmie Podokręg PN w Brzesku ale prawdopodobny jest walkower dla Zrywu.

2006.08.20. I Kolejka

Drużyna Zrywu udanie zaingurowała rozgrywki sezonu 2006/2007 wysoko pokonując rezerwy Olipmi Kąty 5-1.Bramki zdobyli: Dawid Leśniak 2,Andrzej Sumara 2 oraz Grzegorz Reczek. Mamy nadzieję ze ta dobra dyspozycja zostanie potwierdzona już w następnym meczu.

2006.08.13. Sparing nr 3

O meczu sparingowym z Siemiechowem należy jak najwcześniej zapomnieć. Fatalna gra całej drużyny i przegrana 5-0 z przeciętnum zespołem Siemiechowa nie nastraja optymistycznie przed sezonem.

2006.08 06. Sparing nr. 2

W kolejnym mecz Zryw przegrał na własnym boisku z Rybitwą Ostrów 4-1.Mecz był toczony w szybkim tempie i gdyby nasi napastnicy mieli lepiej nastawione celowniki wynik powinien być inny.Gol dla Zrywu padł po strzale samobójczym.

2006.08.01. Sparing nr. 1

W pierwszym meczu sparingowym w nowym sezonie drużyna Zrywu zremisowała z Grabnem 3-3. Bramki zdobyli:A.Sumara-2 oraz M. Sumara.