Autor:

Wiktor Janus

Utworzono:

30.10.2018

Derby dla Błękitnych. W bardzo istotnym meczu dla ułożenia tabeli nasz zespół wygrał w wyjazdowym meczu z Iskrą Tarnów 2:3. Dzięki zdobytym trzem punktom w Krzyżu Błękitni Tarnów awansował na pierwszą pozycję w tabeli.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Błękitnych 2:0, po strzale z daleka P. Czerwonego oraz po bramce B. Mielaka.
Druga połowa to mocne ataki Iskry, która dzięki dobrej grze doprowadziła do wyrównania. Bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu wolnego zdobył G. Kluba. Do końca meczu Iskra ostro atakowała, próbując ponownie doprowadzić do remisu, ale mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych.
Na dwie kolejki przed końcem rundy Błękitni powrócili na fotel lidera tarnowskiej B-Klasy.